Odkryj tor wyścigowy Poznań, gdzie pasja do szybkości łączy się z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. To tu, na terenie byłego lotniska Ławica, rozciąga się jeden z najnowocześniejszych kompleksów motoryzacyjnych w Polsce. Tor samochodowy Poznań to miejsce, gdzie możesz legalnie przekroczyć prędkość 140 km/h, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu!

Tor samochodowy Poznań — najlepsze wydarzenia i profesjonalne warunki

Tor w Poznaniu oferuje 4,1 kilometra doskonale przygotowanej nawierzchni, która zapewnia idealne warunki do ekstremalnej jazdy. Co ważne, znajdziesz tu, aż 11 wyzwań technicznych w postaci zakrętów, które testują umiejętności nawet najbardziej doświadczonych kierowców.

Tor Poznań to miejsce, gdzie organizowane są różnorodne wydarzenia motoryzacyjne, które przyciągają tłumy uczestników i widzów. Od Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, przez europejskie mistrzostwa ciężarówek (FIA European Truck Racing Championship), po lokalne zawody jak SuperOES czy Mistrzostwa Polski Samochodów Terenowych. Każde z tych wydarzeń jest organizowane z najwyższą dbałością o bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i publiczności.

Tor w Poznaniu — nowoczesna infrastruktura zapewniająca bezpieczeństwo

Tor wyścigowy w Poznaniu jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie obiektów tego typu w Polsce. Dzięki swojej nowoczesnej infrastrukturze i ścisłym przestrzeganiu standardów bezpieczeństwa, tor staje się miejscem, gdzie pasjonaci motoryzacji mogą cieszyć się jazdą na najwyższym poziomie bez obaw o swoje bezpieczeństwo.

Nawierzchnia toru została niedawno odnowiona, co gwarantuje doskonałą przyczepność, minimalizując ryzyko poślizgu nawet przy bardzo wysokich prędkościach. Ponadto tor posiada nowoczesne systemy zabezpieczeń, w tym bariery ochronne, które są kluczowe w przypadku ewentualnych wypadków.

Tor Wyścigowy Poznań jako jedyny w Polsce posiada homologację FIA oraz europejską UEM, co umożliwia organizowanie na nim międzynarodowych wyścigów samochodowych i motocyklowych. Te certyfikaty nie tylko podkreślają wysoki standard toru, ale również przyciągają profesjonalistów i amatorów z całego świata, pragnących rywalizować w najlepszych możliwych warunkach.

Jazda samochodem prezent Poznań – idealny upominek dla miłośników szybkiej jazdy!

Szukasz niezapomnianego prezentu dla bliskiej osoby, która jest fanem motoryzacji? Przejażdżka prestiżowym autem po profesjonalnym torze w Poznaniu to doskonały wybór! To emocjonujące doświadczenie zostaje w pamięci na długo i może być początkiem dłuższej, sportowej przygody.

Tor Poznań to także miejsce, gdzie można spełnić marzenia o jeździe w luksusowym aucie sportowym. Wypróbuj Porsche, Ferrari, a nawet Lamborghini podczas specjalnie organizowanych eventów. Przejazd sportowym autem w Poznaniu to nie tylko przyjemność z jazdy, ale również nauka i doskonalenie technik kierowania pod okiem doświadczonych instruktorów.

Przejażdżka sportowym autem Poznań — przeżycie dostępne dla wszystkich

Tor w Poznaniu jest miejscem, gdzie możesz się uczyć i doskonalić techniki bezpiecznej jazdy. Skorzystaj z różnorodnych kursów, od nauki podstawowej obsługi pojazdu, poprzez zaawansowane techniki prowadzenia, aż po specjalistyczne szkolenia sportowe. Kursy prowadzone przez doświadczonych instruktorów są dostosowane do potrzeb zarówno początkujących, jak i zaawansowanych kierowców.

Vouchery na przejażdżki są dostępne w sprzedaży na stronie Devil-Cars.pl, a ich zakup gwarantuje miejsce za kierownicą jednego z wyścigowych aut! Jeśli wolisz poczuć prędkość z bezpiecznej perspektywy, istnieje także możliwość jazdy w fotelu pasażera.

Na torze w Poznaniu nie brakuje atrakcji. Od profesjonalnych wyścigów, przez nietuzinkowe eventy, aż po cykliczne imprezy motoryzacyjne, które przyciągają tłumy entuzjastów czterech kółek. Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kierowcą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z motoryzacją, na Torze Poznań znajdziesz coś dla siebie!

 

Artykuł partnera