Zabudowy samochodów dostawczych i warsztatowych to rozwiązania techniczne zaprojektowane do przewożenia dużej ilości narzędzi, materiałów i niestandardowego ładunku na co dzień. Projektowane na zamówienie, wykorzystują całą dostępną przestrzeń, zwiększając komfort pracy. Czy zabudowa warsztatowa jest tym, czego potrzebujesz i jak ją wybierać? Czym wyróżniają się zabudowy GEMA POLAND?

Jakie firmy wykorzystają zabudowy samochodów dostawczych i warsztatowych?

Zabudowy warsztatowe są zwykle wybierane przez klientów, którzy na co dzień muszą pracować w terenie lub operują bezpośrednio u klienta. Systemy projektowane na zamówienie ułatwiają transport elektronarzędzi, elementów montażowych i innych przydatnych akcesoriów, zamieniając samochód w mobilny warsztat. Kto korzysta z zabudów serwisowych? Będą to m.in.:

 • firmy z branży budowlanej i remontowej;
 • instalatorzy i monterzy;
 • technicy OZE;
 • przedsiębiorstwa telekomunikacyjne.

Wyposażone w specjalistyczną zabudowę samochody ułatwiają codzienną pracę. W przestrzeni załadunkowej zmieści się więcej towaru i jest on dobrze zabezpieczony podczas jazdy.

Czy warto wybierać zabudowy samochodów na indywidualne zamówienie?

Firmowe wyposażenie pojazdu zwykle nie pozwala na bezpieczny przewóz zbyt wielu towarów. Zazwyczaj producenci ograniczają się do prostych pasów transportowych, ale to użytkownik musi zadbać o to, aby w samochodzie dało się przewozić specjalistyczny ładunek.

Właśnie dlatego przydatne okazuje się zamontowanie zabudowy warsztatowej. Firma GEMA przy projektowaniu kieruje się przede wszystkim indywidualnymi potrzebami klienta, dlatego każda realizacja jest inna, niepowtarzalna i doskonale sprawdza się w praktyce.

Czym wyróżnia się zabudowa warsztatowa GEMA POLAND?

Większość firm produkujących zabudowy aut dostawczych i innych samochodów specjalnych oferuje niewiele więcej ponad regały na materiały i urządzenia. W GEMA POLAND projektowanie zabudowy do aut serwisowych wygląda zupełnie inaczej. To Ty mówisz, czego oczekujesz, a firma przygotowuje wyposażenie na indywidualne zamówienie. Co wyróżnia GEMA POLAND?

Zabudowa dopasowana do wymiarów auta i codziennej pracy

Zabudowa warsztatowa GEMA to modułowy system, który składa się z takich elementów, jak:

 • wysuwane szuflady;
 • regały z gęsto rozmieszczonymi elementami montażowymi;
 • blaty robocze;
 • kuwety warsztatowe na drobne elementy;
 • kontenery i pojemniki do przewozu narzędzi;
 • uchwyty mocujące do elektronarzędzi, długich elementów, kabli czy apteczki;
 • rozkładane imadło do prac ślusarskich;
 • platforma do przewozu sprężarki.

Potrzebujesz rozbudować lub zmodyfikować swoją zabudowę? Żaden problem! Dopasujesz nowe rozwiązania do możliwości pojazdu i swoich potrzeb. GEMA projektuje elementy wyposażenia do małych, średnich i dużych pojazdów użytkowych. Wiele fragmentów zabudowy może być wykonane w jednym z kilku wariantów, dlatego z łatwością można dopasować projekt do marki i modelu Twojego samochodu.

Wytrzymałe zabudowy warsztatowe zaprojektowane do zadań specjalnych

Przy produkcji zabudów do aut serwisowych firma GEMA wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i solidne rozwiązania. Szkielet wyposażenia wytwarzamy z anodyzowanego aluminium. Jest lekkie, ale wytrzymałością dorównuje elementom stalowym, choć waży od nich znacznie mniej. Anodyzacja pozwala na zabezpieczenie metalu przed korozją oraz tworzy dodatkową warstwę ochronną.

Spody szuflad i półek wykonywane są z odpornego na uszkodzenia kompozytu. Jest łatwy w czyszczeniu, a jednocześnie wytrzymały na przypadkowe uderzenia czy upuszczenie ciężkiego przedmiotu.

GEMA dobrze wie, że zabudowa warsztatowa jest przeznaczona do naprawdę ciężkiej pracy, dlatego naszym klientom oferujemy elementy o największej nośności na rynku. Półki stosowane w regałach wytrzymają nawet 120 kg, a szuflady 90 kg nacisku.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas transportu

Wszystkie elementy zabudowy GEMA są projektowane według autorskich założeń. Elementy ruchome pracują cicho. Wykorzystanie lekkiego aluminium, zamiast stali nierdzewnej pozwala zredukować zużycie paliwa nawet o 0,5 litra na każde 100 km.

Wyposażenie służące do przewozu ładunku jest projektowane w taki sposób, aby każdy element wyposażenia był należycie zabezpieczony podczas jazdy. Dzięki temu nie musisz martwić się o uszkodzenia kosztownego sprzętu podczas jazdy, a sama zabudowa wystarczy Ci na długie lata.

Zabudowa samochodu dostawczego dla wymagających

Jeśli szukasz zabudowy samochodów dopasowanej do indywidualnych potrzeb, która zapewnia komfort i wygodę, sprawdź zabudowy warsztatowe GEMA POLAND. Firma wykorzystuje opatentowane rozwiązania, które sprawią, że przewożone wyposażenie będzie całkowicie bezpieczne na czas transportu. Potrzebujesz jeszcze bardziej zwiększyć przestrzeń bagażową? Wypróbuj bagażniki dachowe spełniające najnowsze normy WLTP. Podobnie jak zabudowa, również one są wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium z dodatkowymi zabezpieczeniami.

Zabudowy GEMA to doskonałe rozwiązanie dla firm, które nie szukają kompromisów między jakością, funkcjonalnością i ceną. GEMA jest w stanie zrealizować każde zamówienie. Sprawdź nasze możliwości!

Artykuł partnera