Nasza rodzima marka NEO TOOLS cieszy się sporą popularnością wśród profesjonalistów. Mechanicy od lat chwalą klucze i grzechotki NEO TOOLS za ich trwałość i jakość. Jednak nie każdy wie, że narzędzia tej marki świetnie sprawdzą się także w domowych warsztatach. 

Narzędzia NEO TOOLS – dla kogo? 

Marka NEO TOOLS od lat jest wyznacznikiem prawdziwego profesjonalizmu. Narzędzia tej marki ułatwiają codzienną pracę mechanikom samochodowym, a także wspomagają specjalistów z wielu innych branż. Bez wątpienia uniwersalne i specjalistyczne sprzęty NEO TOOLS sprawiają, że wyposażenie warsztatów staje się kompletne. Jednak asortyment narzędzi tej marki jest dostępny zarówno dla fachowców, jak i miłośników majsterkowania w domowym zaciszu. W ofercie NEO znajdziemy narzędzia spełniające określone wymagania branżowe, między innymi takie jak różnorodne zestawy kluczy nasadowych czy ściągacze do łożysk. Ale nie każdy wie, że NEO TOOLS to także odzież robocza, narzędzia budowlane i ogrodowe. 

Czy warto zainwestować w narzędzia marki NEO TOOLS? 

Narzędzia i sprzęt NEO TOOLS to wytrzymałość, precyzja wykonania oraz wysoka jakość. Produkty tej marki powstają w oparciu o najlepsze materiały i najnowsze technologie. Co więcej, stosunek jakości do ceny jest bardzo przyzwoity. Z pewnością na rynku możemy znaleźć narzędzia innych producentów, które będą droższe. I wydawać by się mogło, że będą one lepszym rozwiązaniem w przypadku bardziej skomplikowanych napraw. Nic bardziej mylnego. Narzędzia NEO TOOLS mogą służyć latami i doskonale nadają się do wszelkich specjalistycznych prac wykonywanych w warsztatach samochodowych. Bez względu na to, gdzie będziemy wykorzystywać produkty tej marki warto zainwestować w sprzęt NEO TOOLS. Tym bardziej, że producent oferuje szeroką gamę narzędzi, z doskonałym okresem gwarancji (pełną listę produktów objętych gwarancją można znaleźć na stronie producenta). 

Gwarancja na narzędzia NEO TOOLS 

Zakup narzędzi może być ważną inwestycją – niezależnie od tego, czy dotyczy profesjonalnego mechanika, czy weekendowego majsterkowicza. Dlatego warto zdawać sobie sprawę z tego, że marka NEO TOOLS od lat dostarcza niezawodne narzędzia, które są testowane zarówno w specjalnych laboratoriach, jak i w miejscach pracy profesjonalistów. Co ważne, w procesie produkcji wykorzystywane są starannie wyselekcjonowane materiały, a jakość narzędzi jest stale weryfikowania w trakcie rygorystycznych procedur kontrolnych. Dzięki temu produkty NEO TOOLS spełniają najwyższe kryteria jakościowe, a co za tym idzie producent jest w stanie zagwarantować najwyższą jakość. Wyznacznikiem tego jest 25-letni okres ochrony gwarancyjnej na narzędzia mechaniczne NEO TOOLS. Co to oznacza w praktyce? Ochrona swoim zakresem obejmuje wszelkie wady produkcyjne i materiałowe, które zostały wykryte w okresie 25 lat liczonych od momentu zakupu produktu. Jak widać NEO TOOLS to odpowiednie narzędzia, i to nie tylko dla profesjonalistów. 

Artykuł partnera