Niebawem kończy ci się polisa OC twojego samochodu? Przymierzasz się do jej odnowienia, ale twój agent zwleka z przesłaniem nowej propozycji? Jeśli tak, nie czekaj bezczynnie, tylko już teraz weź sprawy w swoje ręce. Czy wiesz, że samodzielnie i bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić, ile wyniesie nowa polisa OC dla twojego samochodu? Wszystko, co musisz zrobić, to tylko wejść na kalkulator polisy OC online, uzupełnić wszystkie dane i zapoznać się z ofertami wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie OC online to wiele zalet i żadnych wad

Dla wielu osób zakup ubezpieczenia samochodu to przykra konieczność. Jeśli dodać do tego konieczność kontaktowania się z agentami ubezpieczeniowymi, którzy zwykle nie mają na nic czasu, jest to rzecz, którą chcemy robić jak najrzadziej i poświęcać jej jak najmniej czasu. Właśnie dlatego wiele osób zostawia swoje ubezpieczenie OC na sam koniec, decydując się na jedyną i wcale nie najtańszą ofertę, która zostanie im przedstawiona. Tymczasem różnica w cenie pomiędzy najtańszą i najdroższą polisą OC może wynosić nawet 50 procent ceny. W szybkim zakupie ubezpieczenia OC w niskiej cenie pomaga nam internet. Działające w nim Porównywarki Ubezpieczeń to narzędzie numer jeden, pozwalające odkryć oferty, do których dostępu nie ma twój agent. Jeżeli nigdy wcześniej nie dokonałeś zakupu polisy OC przez internet i nie wiesz, jakie są tego korzyści, koniecznie zapoznaj się z naszym artykułem.

Kup OC samochodu bez wychodzenia z domu

Korzystając z internetowego zakupu ubezpieczenia, ofertę otrzymasz prosto na swój komputer, o dowolnej porze dnia lub nocy. Nie musisz już zwalniać się wcześniej z pracy, stać w korkach lub prowadzić długich rozmów przez telefon, aby przedstawiona ci została najlepsza oferta zakupu polisy OC. Podając podstawowe informacje o swoim samochodzie i prawie jazdy, porównywarka https://porownywarki-ubezpieczen.pl/n/ubezpieczenie-oc-internet samodzielnie przedstawi ci najkorzystniejsze propozycje, które będziesz mógł ze sobą porównywać i wybierzesz tę jedną, najkorzystniejszą.

Zakup ubezpieczenia oc online to niższa cena

Jak to możliwe, że wysokość składki OC przy zakupie polisy przez internet jest niższa, niż przy zakupie u agenta? To proste. Sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych przez internet kosztuje znacznie mniej niż ich sprzedaż stacjonarnie. Kupując przez internet ubezpieczenie, nie płacimy w cenie kosztów wynajmu lokalu przez agenta, nie składamy się na jego podatki i ubezpieczenia. To bardzo ważne, ponieważ te koszty mogą stanowić blisko 30 procent całej wartości polisy.

Korzystne promocje za ubezpieczenia komunikacyjne online

Coraz więcej firm decyduje się na to, by swoim internetowym klientom oferować różnego rodzaju bonusy za zakupy przez internet. Może to być tzw. cashback, czyli zwrot części składki pod warunkiem jej terminowego ubezpieczenia. Dla kupujących online istnieją również programy lojalnościowe i systemy poleceń, dzięki którym można zyskać kolejnych kilkaset złotych, jeśli tylko osoby, którym udostępnisz swój link polecający, dokonają z niego zakupu.

Samodzielnie wybierasz zakres ubezpieczenia

Jeżeli chcesz kupić ubezpieczenie przez internet, pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad tym, z czego składa się twoja oferta. Oprócz samej polisy OC możesz rozszerzyć swoją umowę o ubezpieczenie AC, NNW i Asisstance. Na każdym etapie wyliczeń porównywarka zaprezentuje ci aktualną cenę. Jeśli znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie, będziesz mógł sfinalizować zakup i zapłacić za niego kartą kredytową.

Artykuł partnera