Samochód odmówił współpracy na trasie w okolicach Warszawy?  Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci na cito? Nie mogłeś lepiej trafić!

Warszawska pomoc drogowa

Firma zajmuje się holowaniem i profesjonalną pomocą drogową. Nasze usługi oferujemy w Warszawie i okolicach. Zaplecze maszynowe firmy składa się z nowoczesnych urządzeń holowniczych, co ułatwia i przyspiesza przestawienie różnej wielkości samochodów. Wykwalifikowani pracownicy zawsze odpowiednio zabezpieczają pojazdy – jest to ważne, zwłaszcza w przypadku samochodów, które uczestniczyły w wypadku.

Pomoc drogowa Warszawa świadczy swoje usługi 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Profesjonalizm świadczonych przez nią usług może potwierdzić grono zadowolonych klientów.

Pomoc drogowa na autostradzie. Awaria samochodu

 W przypadku awarii samochodu na autostradzie najważniejszym jest zadbanie o bezpieczeństwo zarówno swoje i pasażerów, jak i pozostałych uczestników ruchu. Musisz zjechać na pas awaryjny i włączyć światła awaryjne. Koniecznie ubierz kamizelkę odblaskową – dzięki niej będziesz widoczny nawet w przypadku słabych warunków pogodowych. Po wyjściu z samochodu ustaw trójkąt ostrzegawczy w odległości minimum 100 m za pojazdem. Spójrz na słupek kilometrowy, przy którym się zatrzymałeś – będziesz podawać te informacje podczas wzywania pomocy drogowej. Dla własnego bezpieczeństwa warto schować się za barierką oddzielającą jezdnię od pobocza.

Po pomoc drogową możesz zadzwonić w momencie, gdy teren zostanie zabezpieczony przez służbę drogową lub bezpośrednio po zatrzymaniu się na pasie awaryjnym. Odholowanie auta może odbyć się wyłącznie przez pojazd do tego przeznaczony, do najbliższego zjazdu, miejsca obsługi podróżnych lub stacji benzynowej.

Pomoc drogowa Warszawa

Telefony Drogowych Pomocników są do dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Niezależnie od wielkości awarii na miejscu pojawi się wykwalifikowany personel, który chętnie udzieli pomocy; firma służy pomocą nawet w przypadku braku paliwa w baku czy złapania gumy. Czas oczekiwania na przyjazd mechaników jest dostatecznie krótki. Zdarza się tak, że odholowanie samochodu do warsztatu nie jest konieczne – wtedy specjaliści wykonują drobną naprawę w miejscu, gdzie znajduje się samochód.

Drogowi Pomocnicy zapewniają pełne zadowolenie z jakości świadczonych usług. Profesjonalizm potwierdzają opinie klientów. Dodatkowym atutem jest naprawdę konkurencyjna cena w porównaniu z innymi tego typu firmami – w razie potrzeby klienci polecają Drogowych Pomocników swoim znajomym, a ci nie wahają się z wyborem!

Artykuł partnera