Dla wszystkich tych osób, które mają problemy z samodzielnym doborem produktów do swojego auta, powstał sklep z częściami zamiennymi do samochodów Incar.pl. W sklepie klienci znajdą ponad 1 milion pozycji części do samochodów osobowych i dostawczych. Zamówienia klienci mogą odebrać wygodnie w wybranym paczkomacie lub zostaną dostarczone przez kuriera na wskazany przy zamówieniu adres.

Oferta sklepu Incar.pl

Sklep Incar.pl oferuje części tylko od sprawdzonych, popularnych wśród kierowców producentów. Wszystkie części w ofercie sklepu posiadają dokładny opis techniczny oraz wszelkie potrzebne, dodatkowe informacje, w tym ograniczenia użytkowania danej części. Ograniczenia te mogą dotyczyć między innymi roku produkcji samochodu (od – do) lub numeru nadwozia. Incar.pl jako jeden z niewielu sklepów internetowych na polskim rynku motoryzacyjnym oferuje tak dużo szczegółowych danych o częściach zamiennych, dzięki czemu klienci mogą wybrać produkt, pasujący do ich pojazdu.

Sklep oferuje sprawdzenie zamienników produktu, więc jeśli wybrana przez klienta część jest za droga lub nie jest on przekonany do producenta, jednym kliknięciem myszki można sprawdzić ofertę zamienników od innych producentów. Na stronie produktu w sklepie incar.pl można również porównać numer części zamiennej z numerami części oryginalnej.

Klienci za swoje zamówienie mogą zapłacić online przy pomocy bezpiecznego operatora płatności Przelewy24 lub za pobraniem – bezpośrednio u kuriera w trakcie odbioru przesyłki lub w paczkomacie. Sklep posiada zainstalowany certyfikat bezpieczeństwa SSL, dzięki czemu klienci mają pewność bezpieczeństwa przesyłanych danych.

Dzięki założeniu konta klienta w sklepie incar.pl istnieje możliwość śledzenia historii zakupów oraz tworzenia listy wybranych do tej pory pojazdów. Dzięki temu rozwiązaniu nie ma potrzeby każdorazowego wybierania modelu samochodu przez wyszukiwarkę w sklepie.

Sklep incar.pl wykorzystuje infrastrukturę międzynarodowego systemu katalogowania części zamiennych – TecDoc® firmy Tecalliance. Dzięki temu rozwiązaniu osoby korzystające ze sklepu mogą bezproblemowo dopasować części zamienne do swoich samochodów i mają pewność, że informacje o produktach są najbardziej aktualne i szczegółowe.

W asortymencie sklepu Incar.pl klienci znajdą wszystkich sprawdzonych producentów, m.in. ATE, Bosch, Febi Bilstein, Filtron, Delphi, Sachs, Monroe, Topran, TRW, Valeo i wielu innych.

Wyszukiwarka części zamiennych po numerze VIN w sklepie Incar.pl

Sklep Incar.pl oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z wyszukiwarki części po numerze vin. Dzięki temu rozwiązaniu można samemu znaleźć części, dopasowane do wybranego modelu pojazdu.

Wystarczy w odpowiednim polu na stronie sklepu wpisać numer karoserii (pozycja E w dowodzie rejestracyjnym). Wyszukiwanie części po numerze VIN jest niezawodną metodą doboru części i minimalizuje ryzyko dokonania złego wyboru. Na wypadek niepowodzenia przy dekodowaniu numeru nadwozia VIN samochodu, klienci mogą skorzystać z wyszukiwarki części po typie pojazdu. Wystarczy wybrać markę, rok, model i wersję silnika pojazdu, a wyszukiwarka pokaże części pasujące do samochodu.

Doradcy sklepu są w każdym momencie gotowi pomóc w wyborze, gdy klient nie ma pewności, czy wybrana część pasuje do jego samochodu lub po prostu potrzebuje rekomendacji w wyborze. W tym celu można skorzystać livechatu na stronie, zadzwonić na numer podany w zakładce kontakt lub wysłać e-maila.

Polecamy śledzenie profilu sklepu incar.pl na Facebooku. Regularnie zamieszczane tam są kody rabatowe dla klientów, jak również informacje o aktualnych promocjach.

Artykuł partnera