Czy reklama w Internecie to inwestycja, która się opłaca? Niekiedy tradycyjne strategie marketingowe nie wystarczają, by firma rozwijała się tak szybko jak tego oczekujemy. Wówczas warto zainwestować w działania, które będą nie tylko generowały ruch na stronie czy budowały świadomość marki, ale też zwiększą liczbę potencjalnych klientów.

Jak dotrzeć do potencjalnych klientów?

Technologia na stałe już zagościła w naszym życiu i sprawia, że coraz więcej czasu spędzamy online. Dlatego też wiele firm musiało zmienić swój sposób komunikacji z klientami, bowiem reklama w gazecie czy tradycyjne ulotki reklamowe okazują się mało skuteczne. Właśnie, dlatego marketing cyfrowy staje się podstawowym i często niezbędnym sposobem na promocję marki. Banner na portalu popularnej witryny czy artykuł sponsorowany to tylko niektóre z form promocji, które warto wykorzystać, by trafić do świadomości potencjalnych klientów. A doświadczenie pokazuje, że płatne reklamy online nie tylko generują ruch na stronie, ale też budują świadomość marki. Co ważne tego typu działania są również przystępne cenowo, więc nawet przy ograniczonym budżecie można znaleźć coś na swoją kieszeń.

Reklama na portalu numerVIN.com

Bez wątpienia rolą reklamy jest zaprezentowanie produktu czy marki, jak największej liczbie potencjalnych klientów. Z tego powodu strony, które mają większy ruch w sieci są atrakcyjniejsze do prowadzenia tego typu działań marketingowych. Czy jednak za popularnością danej witryny, idzie wyższy koszt płatnej reklamy? Nie zawsze tak jest. Portal numerVIN.com odwiedzają tysiące osób, a artykuł sponsorowany na naszej stronie to wydatek w wysokości 80 zł. Co więcej nie wprowadzamy ograniczeń co do długości treści, a także umożliwiamy zamieszczenie treści embedowanych oraz zewnętrznych kodów zliczających.  Z kolei za banner reklamowy, który będzie widoczny przez miesiąc Reklamodawca zapłaci już od 100 zł.

Nasza oferta reklamowa uwzględnia także portale obcojęzyczne, bowiem obok numerVIN.com mamy do zaoferowania naszym Reklamodawcom jeszcze 10 innych serwisów.

Zalety płatnej reklamy

Jak już wcześniej wspominaliśmy płatna reklama w Internecie wiąże się z pewnym kosztem, ale warto wykorzystać wszystkie możliwości, by zaznaczyć swoją obecność w sieci. Tym bardziej, że działania marketingowe takie jak banner reklamowy czy artykuł sponsorowany umieszczony na portalu, który odwiedza dana grupa docelowych odbiorów ułatwia dotarcie do potencjalnych klientów. Do zalet płatnej reklamy możemy zaliczyć także to, że rozwiązania online pozwalają na weryfikację skuteczności reklamy, co może rzutować na przyszłe strategie marketingowe Reklamodawcy.

Jeśli zatem masz pytania dotyczące płatnej reklamy na portalu numerVIN.com zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingu: info@numervin.com