Maxpeedingroods – Słyszałeś może o dobrych częściach do swojego samochodu? Z pewnością dobrze trafiłeś! Firma jest profesjonalnym producentem części samochodowych do silników. Specjalizuje się w sprzedaży o wysokiej wydajności części wyścigowych. Posiada kilka magazynów na całym świecie. Jest jedną z najlepiej ocenianych firm, która gwarantuje szybką wysyłkę.

MaxpeedingRoods – jako firma

Maxpeedingrods została założona w 2006 roku. Posiada ponad 4 miliony zaufanych klientów. Oprócz konkurencyjnych cen, ceniona jest za niezawodną obsługę klienta. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, firma ma rozwinięty system magazynowy na całym świecie. W 2009 roku otworzyła kolejne oddziały w Ameryce Północnej, Azji. Cechuje się również solidnością, co do wysyłek. Pracownicy dbają o to, żeby do klientów części trafiły w bezpieczny sposób i co najważniejsze na czas. Z roku na rok firma poszerzała swój asortyment ze względu na zwiększenie zainteresowania klientów. Na stronie sklepu internetowego oprócz części samochodowych, można znaleźć przewodnik dla klienta, który korzysta z produktów firmy. Ma na celu odpowiedzieć na pytania, które mogą pojawić się podczas poszukiwania odpowiednej części do pojazdu. Świetną opcją jest instrukcja instalacji bądź wprowadzenia produktu do twojego samochodu.

MaxpeedingRoods – a rozwój

Firma od dziesięciu lat zajmuje się badaniami nad zagranicznymi produktami wyścigowymi. Dzięki temu można na podstawie marki i modelu wybrać z spośród podanych akcesoriów do konserwacji i akcesoriów samochodowych. Oprócz ulepszania części samochodowych, firma skupia się na usprawnieniu interfejsu e – commerce. Ma celu ułatwić klientowi dokonanie zakupów na stronie internetowej.

MaxpeedingRoods – Drużyna

W 2019 roku powstała drużyna najlepszych zawodowych zawodników. Zespół wyścigowy rozpoczęli współpracę z czołowym kierowcą w BTCC – Tomem Chiltonem. Poza wyścigami zawodowymi są organizowane konkursy amatorskie, żeby spełnić marzenia przyszłych zawodowców.