Chcesz sprzedać samochód i słyszałeś już o stronie 321 sprzedane? Jak działa to narzędzie w praktyce? My już to sprawdziliśmy. Darmowa wycena pojazdu, profesjonalna inspekcja i natychmiastowa oferta to podstawowe zalety tego rozwiązania. Dlatego jeśli chcesz szybko sprzedać auto bez zbędnych pośredników możesz śmiało skorzystać z oferty 3-2-1 SPRZEDANE!

Sprzedaż samochodu z 321 sprzedane – jak działa w praktyce?

Alternatywa na szybką sprzedaż samochodu używanego? Słyszałeś już o 321 sprzedane? Jak działa ten program w praktyce? Jego twórcy zapewniają, że ta innowacyjna usługa łączy w sobie nowe rozwiązania technologiczne z tradycyjnym handlem pojazdami, i w kilku prostych krokach pozwala sfinalizować cały proces sprzedaży. Jak zatem szybko zbyć auto z ich pomocą? Na ich stronie dostępny jest formularz, który należy uzupełnić o niezbędnie informacje takie jak:

  • Dane pojazdu: marka, model, rocznik, rodzaj wykończenia, przebieg.
  • Dane kontaktowe.

Na podstawie tych parametrów poznasz wstępną wycenę swojego auta. Zazwyczaj zajmuje to mniej niż 60 sekund. Następnie możesz wybrać dogodny dla siebie termin oraz lokalizację bezpłatnej inspekcji samochodu. Podczas tych oględzin wykwalifikowany inspektor dokona jazdy testowej, sprawdzi niezbędne dokumenty oraz co ważne dokona oceny stanu technicznego samochodu.
W praktyce tuż po zakończonym przeglądzie otrzymasz propozycję finalnej oferty odkupu Twojego auta. Jeżeli ją zaakceptujesz jeszcze podczas tej samej wizyty zostanie z Tobą podpisana umowa. 3-2-1 SPRZEDANE! zajmie się też wszystkimi formalnościami. Z punktu widzenia wielu zbywców niezwykle istotne jest to, że równie szybko zostanie zrealizowana przelewem płatność za Twój samochód. Jeśli więc chcesz, by sprzedaż auta była szybka i bezproblemowa skorzystaj właśnie z tego rozwiązania.

321 sprzedane – jak działa wycena pojazdu?

Samodzielna sprzedaż używanego pojazdu może być kłopotliwa, tym bardziej, że sami musimy określić jego aktualną wartość. Tu z pomocą również może przyjść 321 sprzedane. Jak działa oferowana w ramach ich usługi wycena? Opiera się ona na kryteriach wynikających z inspekcji stanu technicznego auta oraz stawkach Eurotax®.  Jak podają twórcy programu podczas wyceny inspektor posługuje się aplikacją, która uwzględnia blisko 200 kryteriów oceny stanu technicznego auta. Wspominaliśmy też już wcześniej, że weryfikowane są między innymi takie parametry jak stan nadwozia czy historia pojazdu, przeprowadzana jest jazda testowa i sprawdzane są dokumenty pojazdu.

Dlatego tuż po przeprowadzonej inspekcji proponowana jest ostateczna kwota, która wyliczona jest przez wykwalifikowany zespół ekspertów ds. wyceny samochodów. Ma ona odniesienie do aktualnej oferty rynkowej i wartości rekomendowanych w informatorze rynkowym Eurotax®. Takie działania mają zapewniać uczciwą wycenę pojazdu.

321 sprzedane – jak działa inspekcja w dobie pandemii?

Warto też wiedzieć o tym jak działa 321 sprzedane w dobie pandemii. Tym bardziej, jeśli masz obawy związane z osobistą wizytą i przeprowadzeniem inspekcji w obecnych warunkach. Jak udało nam się ustalić w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów i pracowników twórcy narzędzia wprowadzili specjalne środki ostrożności, których zadaniem jest ochrona zdrowia i ograniczenie ryzyka związanego z zarażeniem w tracie inspekcji. Opierają się one przede wszystkim na samoocenie stanu zdrowia, posiadaniu elementów ochronnych, dezynfekcji wszystkich powierzchni wspólnych każdorazowo po wizycie klienta oraz limicie osób przebywających w punkcie inspekcji.

Jeśli wiesz już na czym polega innowacyjność usług oferowanych przez 321 sprzedane, jak działa program wyceny i odkupu możesz śmiało skorzystać z tego wygodnego i pewnego rozwiązania. Szczególnie, jeśli nie chcesz poświęcać czasu na sprzedaż swojego używanego samochodu.